skip to Main Content

Miresevini

Një staf italo-shqiptar i udhëhequr nga dott. Giovanni Bona, mjek implantolog nga Torino (Itali),i cili e ka bazuar eksperiencën e tij në kërkimet më të avancuara për t’i kthyer pacientëve të tij buzëqeshjen në përditshmërinë e tyre.

Na kontaktoni

Tel : 067 501 3058
Address: Tirane, Albania

Vendodhja

CEREC SYSTEM

CEREC®️ AC Omnicam 3D

JA KU po ju prezantojmë sistemin e ri CEREC®️ AC Omnicam 3D. Me këtë sistem është e mundur të merren masat për protezën që ne do të vendosim në gojën tuaj pa ato materiale e bezdisshme që rrjedhin poshtë fytit tuaj që ju japin ndjesine e te vjellurit. MJAFT me materiale e marrjes se mases në gojë.
PO ! CEREC ky sistem inovativ që na lejon të skanojmë dhëmbët dhe të marrim masen per aparatin ortodontik, per implante, për faseta qeramike dhe brenda pak ditësh do të keni dhëmbët tuaj të përsosur dhe të bardhë.

Dëshironi buzëqeshjen perfekte? Çmimet më të lira për produktet më cilësore?

Rezervoni tani
close slider

    Rezervoni vizitën tuaj

     

    * Required

    Nëpermjët kësaj kontakt forme ju mund të vendosni një takim për konsultë pranë Klinikës tone Giovanni Bona Dental Clinics

    Back To Top